Nabídka práce

Všeobecná sestra/bratr se specializací v psychiatrii

 

Do našeho denního stacionáře přijmeme všeobecnou sestru nebo bratra ideálně se specializací v psychiatrii. Požadujeme minimálně ukončené vyšší odborné vzdělání, dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a schopnost práce v zařízení pro osoby s chronickým duševním onemocněním ve věkové kategorii 65+.


Nástup možný ihned na plný úvazek, mzdové ohodnocení v rozpětí 45 000 - 50 000 Kč měsíčně. Jedná se pouze o ranní směny bez víkendů a státních svátků.

Životopisy zasílejte na emailovou adresu martin.honzak@adpslunicko.cz, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 725 548 776.

Vedoucí Centra duševního zdraví

 

Přijmeme vedoucího Centra duševního zdraví s působením na budově i v terénu. Požadujeme minimálně ukončené středoškolské vzdělání v oboru Všeobecná sestra, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a znalost práce na PC. Manažerské předpoklady výhodou.


Nástup možný ihned na plný úvazek, mzdové ohodnocení v rozpětí 50 000 - 55 000 Kč měsíčně. Jedná se pouze o ranní směny bez víkendů, pracovní doba od 7:00 do 15:30 hodin.

Životopisy zasílejte na emailovou adresu martin.honzak@adpslunicko.cz, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 725 548 776​.